بستن
آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج

معرفی دوره آموزش تعمیر آبگرمکن

آبگرمکن یکی از مهم ترین وسایل آسایشی در هر خانه ای است که در صورت خرابی آن سریعا نیاز به تعمیر دارد. تعمیر آبگرمکن دیواری نیاز به مهارت خاص خودش را دارد و تعمیرکار باید توانایی تعمیر انواع برندهای مختلف آبگرمکن دیواری از جمله آبگرمکن بوتان را داشته باشد.

گرم نشدن آب، چکه کردن آب از دستگاه، تغییر رنگ آب، کاهش فشار آب و کم بودن شعله آبگرمکن از جمله مشکلات رایج آبگرمکن دیواری است که در صورت خرابی نیاز به تعمیر دارد.

با توجه به بازار کار خوب این حرفه آموزشگاه تعمیر آبگرمکن دیواری فنی اقدام به برگزاری دوره تعمیرات آبگرمکن دیواری به صورت عملی و زیر نظر اساتید برجسته نموده است.

در این دوره هنرجو به صورت عملی با تعمیر انواع آبگرمکن های دیواری آشنا شده و به عنوان یک فرد ماهر در این زمینه آماده ورود به بازار کار میشود. در پایان این دوره مدرک معتیر تعمیر آبگرمکن فنی و حرفه ای به هنرجویان ارائه می شود.

مزایای دوره آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری

آموزشگاه فنی ابتکار یکی از بهترین آموزشگاه تعمیر آبگرمکن در کشور است. برخی از مزایای شرکت در دوره های آموزشی فنی که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز میکند عبارتند از: آموزش زیر نظر اساتید متخصص، آموزش تعمیر آبگرمکن دیواری به صورت عملی ، آموزش در کارگاه های مجهز، دسترسی مناسب برای تردد به قسمت های مختلف شهر ، ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، تجدید دوره به صورت رایگان در صورت عدم یادگیری، پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از اتمام دوره و موارد دیگر از جمله مزایای دوره های آموزشگاه فنی ابتکار است.

 

نشانه‌های نیاز به تعمیرات آبگرمکن

حتی اگر راهنمای خرید بهترین آبگرمکن را دنبال کنید و بهترین آبگرمکن دیواری را بخرید، باز هم به سرویس و تعمیرات نیاز پیدا خواهید کرد. موارد متعددی می‌تواند منجر به نیاز به تعمیرات آبگرمکن شود.

در اینجا برخی مشکلات رایج انواع آبگرمکن دیواری بوتان و سایر برندها را می‌بینید:

  • آبگرمکن شما روشن می‌شود، اما آب را به خوبی گرم نمی‌کند.
  • آبگرمکن پس از روشن شدن، به سرعت خاموش می‌شود.
  • آب خروجی آبگرمکن اصلا گرم نیست. 
  • آب گرم، رنگ، بو و طعم بدی دارد.
  • با وجود فشار خوب آب، آب گرم خیلی کم فشار است.

 

علت‌های زیادی برای رخ دادن این موارد هست. گاهی اوقات هر یک از این مشکلات رایج به خرابی همزمان چند قطعه (خرابی شمعک، مشکل در جرقه زن و …) مربوط می‌شود. به همین دلیل، برای بررسی دقیق علت مشکل آبگرمکن، باید تعمیرکار در محل حاضر شود و پس از بررسی، به شما بگوید که مشکل از کجا است و به چه طریقی می‌توان آن را رفع کرد.

در صورتی که به صورت دوره‌ای اقدام به سرویس آبگرمکن نکرده باشید، که شامل خدماتی مانند جرم گیری آبگرمکن یا تنظیم شعله است؛ در حالت پیش بینی نشده‌ای مجبور به تعمیرات آبگرمکن می‌شوید. 

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه بفرمایید.

instagram.com/ebtekar.tasisat

پاسخ دهید

تماس با آموزشگاه
با ما در ارتباط باشید
پیام در واتس اپ!